طرفداران مورتال كامبت
[font size=6]با سلام‏!ورود شما را به انجمن طرفداران مورتال كمبت در ايران خوش آمد ميگوييم!
اين انجمن در حال منتقل شدن به آدرس زير ميباشد و در تاريخ 10/4/1390 پس از انتقال كامل بسته خواهد شد!
[/font]
طرفداران مورتال كامبت
[font size=6]با سلام‏!ورود شما را به انجمن طرفداران مورتال كمبت در ايران خوش آمد ميگوييم!
اين انجمن در حال منتقل شدن به آدرس زير ميباشد و در تاريخ 10/4/1390 پس از انتقال كامل بسته خواهد شد!
[/font]
طرفداران مورتال كامبت
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

طرفداران مورتال كامبت

اولین انجمن اختصاصی مورتال کامبت در ایران

HomeپورتالGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in
با عرض پوزش , سايت طرفداران مورتال كامبت به آدرس جديد منتقل شده است.شما تا ‏5 ثانيه ي ديگر به صورت خودكار به آدرس جديد هدايت خواهيد شد.
در صورت بروز هر گونه مشكل در عدم هدايت خودكار,بر روي لينك زير كليك كنيد:

Share | 

اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
سازنده ي تاپيکپست ها
Guest
Guest
Anonymous

اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 _
Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال19/04/11, 10:53 am

elvis wrote:
میگم سه چراغه نشده !
شاید سه چراغه شده باشه

منظورتو نفهمیدم
Back to top Go down
SUB.ZER0
champion

champion
SUB.ZER0

تعداد پستها : 54
امتياز : 51146
تاریخ ثبت نام : 2010-12-15

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال19/04/11, 01:07 pm

Kung Lao wrote:
SCORPION NINJA wrote:
من از XBOX خوشم میاد و خریدم چون دسته کنسولس خیلی راه دسته و کرکش راحت تره

به این میگن بزرگ ترین ضد حال دنیا !!!!
حالا که اسکی جون واسم پست کرد بازیو اکس باکسم خراب شده !!!!!
ولی من نمیتونم منتظر باشم وقتی بازی برسه میرم خونه دوستم بازی میکنم اونم اکس باکس داره !!!!
چقدر من بد شانسمممممممممم
کسی میدونه مشکلش چیه ؟
وقتی بازی میذارم توش اصلا انگار نه انگار !!!!

Xbox 360 همين چيزاش بده.

الان challenge tower مرحله 32 هستم.باوركنيد كه واقعا بعضي از مرحله هاش ايده هاي خيلي جالبي دارن
واقعا ايده هاي خفني ميخواست كه اين بازي كلاسيك رو به سبك بازيهاي امروزي بتونن بسازن و هنوزم باحال باشه.
Back to top Go down
Matarsakk1
MORTAL

MORTAL
Matarsakk1

تعداد پستها : 2
امتياز : 47300
تاریخ ثبت نام : 2011-04-19

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال19/04/11, 01:53 pm

منم تموم کردم
من کلا از 3 سالگی مورتال کومبت بازی میکردم و حسابی بلدم همرو تا امده خریدمو بازی کردم sub-zeromk3 cherry
Back to top Go down
SCORPION
MASTER

MASTER
SCORPION

تعداد پستها : 785
امتياز : 65805
تاریخ ثبت نام : 2010-11-06

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال20/04/11, 05:27 am

کاش میشد با XBOX LIVE باهم بازی کنیم
Back to top Go down
elvis
grandmaster

grandmaster
elvis

تعداد پستها : 304
امتياز : 54754
تاریخ ثبت نام : 2010-09-03

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال20/04/11, 06:56 am

من دیشب بازی کردم . عجب کمبتی بود !! هرکی میومد میگفت اهههههههههه چه کمبتیه ! ایول .
فقط میمونه یه سوال ! چجوری دو دسته میشه ؟ نیم ساعت ور رفتم نشد ؟
یه سوال دیگه میگم چرا کانکوئست نداره ؟
ممکنه که کانکوئست داشته باشه ولی اسمش عوض شده باشه ؟
Back to top Go down
http://www.tezes.blogfa.com/
Guest
Guest
Anonymous

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال20/04/11, 07:11 am

SCORPION NINJA wrote:

آره اون موقع میفهمیدین من از همه حرفه ای ترم!
Back to top Go down
SUB.ZER0
champion

champion
SUB.ZER0

تعداد پستها : 54
امتياز : 51146
تاریخ ثبت نام : 2010-12-15

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال20/04/11, 11:07 am

Kung Lao wrote:
SCORPION NINJA wrote:

شما بهتري جاي اين ......... ها بري ايكس باكست رو درست كني بعد حرف بزني.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال20/04/11, 12:25 pm

SUB.ZER0 wrote:
Kung Lao wrote:
SCORPION NINJA wrote:

شما بهتري جاي اين ......... ها بري ايكس باكست رو درست كني بعد حرف بزني.

حاجی بازی مورتال کمبات 2011 رو اجرا کرد
فکر کنم اون بازی ها مشکل داشتن
Back to top Go down
SCORPION
MASTER

MASTER
SCORPION

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال20/04/11, 02:48 pm

خوب دیگه به سلامتی...میبینم فروم خلوت شده...فکر کنم بازی اومده کسی دیگه نمیاد و سرش به بازی گرمه
Back to top Go down
elvis
grandmaster

grandmaster
elvis

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال20/04/11, 03:00 pm

بوق ...بوق....بوق....بوق....
هرکی باهوش باشه میتونه منظورم رو بفهمه
Back to top Go down
Black-Rainbow
WARRIOR

WARRIOR
Black-Rainbow

تعداد پستها : 9
امتياز : 47540
تاریخ ثبت نام : 2011-04-18

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال20/04/11, 03:19 pm

کی گفته نمیشه به xbox LIVE وصل شد من ........... تو live اکانت دارم چرا میگی نمیشه فقط کافیه یه adsl یا wimax داشته باشی که سرعتش از 256 بالاتر باشه من که 6 ماه که adsl رو گرفتم قبل از همه رفتم تو xbox live عضو شدم اکانتم اسمش alen emo gamer هست هر کی تونست عضو شه حتما ادم کنه. خیلی خوب منم مورتال کمبت رو خریدم بازیش خفن اما اگه حالت konquest هم داشت دیگه واقعا محشر میشد اما بازم خیلی عالیه من یکی که حال کردم. cyclops
Back to top Go down
bi han
champion

champion
bi han

تعداد پستها : 71
امتياز : 49538
تاریخ ثبت نام : 2011-04-01

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال20/04/11, 03:45 pm

elvis wrote:
بوق ...بوق....بوق....بوق....
هرکی باهوش باشه میتونه منظورم رو بفهمه

Story Mode ــشو تونستی تموم کنی نه ؟؟ منم تموم کردم .
Back to top Go down
http://Mkcenter.ir
SCORPION
MASTER

MASTER
SCORPION

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال20/04/11, 04:38 pm

jushuax wrote:
کی گفته نمیشه به xbox LIVE وصل شد من ........... تو live اکانت دارم چرا میگی نمیشه فقط کافیه یه adsl یا wimax داشته باشی که سرعتش از 256 بالاتر باشه من که 6 ماه که adsl رو گرفتم قبل از همه رفتم تو xbox live عضو شدم اکانتم اسمش alen emo gamer هست هر کی تونست عضو شه حتما ادم کنه. خیلی خوب منم مورتال کمبت رو خریدم بازیش خفن اما اگه حالت konquest هم داشت دیگه واقعا محشر میشد اما بازم خیلی عالیه من یکی که حال کردم. cyclops
دوست عزیز من ADSL دارم سرعتش هم بالاس....چجوری میتونم اکانت بسازم؟؟؟میشه لطف کنید تو بخش MORTAL KOMBAT 2011 یه تاپیک آموزش با عکس بزارید؟
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال20/04/11, 09:39 pm

jushuax wrote:

منم ای دی اس ال دارم سرعتش هم 1024
بگو ببینم چطوری
Back to top Go down
straightman
Elder god
Elder god
straightman

تعداد پستها : 903
امتياز : 62407
تاریخ ثبت نام : 2011-01-28

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال21/04/11, 02:09 am

SCORPION NINJA wrote:
jushuax wrote:
دوست عزیز من ADSL دارم سرعتش هم بالاس....چجوری میتونم اکانت بسازم؟؟؟میشه لطف کنید تو بخش MORTAL KOMBAT 2011 یه تاپیک آموزش با عکس بزارید؟
من از یکی شنیدم که یک سیدی اورجینال مورتال کمبت ویا هر چی دیګه میخواد و باید برای انلاین بودن یک patch رو بخونه تا بره و اګر نخونه با بر سرعت هیچ کاری نمیشه کرد!!
اونایی که میخوان انلاین بازی کنن باید اینارو داشته باشن:
مودم انلای و کابل انلاین
ای دی اس ال
سی دی اورجینال کمبت با بتچ
خودم از یکی شنیدم که انلاین بازی میکرد!!!
Back to top Go down
http://www.1mk-khoran.forum0.net
straightman
Elder god
Elder god
straightman

تعداد پستها : 903
امتياز : 62407
تاریخ ثبت نام : 2011-01-28

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال21/04/11, 02:13 am

تو ام کی ۹ اندینګ های خیلی با حال و جذاب ګذاشتن!!
کریبتش خیلی باحاله!!فیتالتی هارو میشه زمان اجرا دید!!!!
کرت استرایکر در این بازی خیلی خیلی خوب بود طوری که جذبش شدم!!
استوری مود با حال بود مخصوصا زمانی که مدال ریدن هی ضد حال میزد!!!
Back to top Go down
http://www.1mk-khoran.forum0.net
bi han
champion

champion
bi han

تعداد پستها : 71
امتياز : 49538
تاریخ ثبت نام : 2011-04-01

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال21/04/11, 07:26 am

دوستان اگر تاحالا Babality های کاراکترا رو امتحان نکردین بهتون پیشنهاد میکنم حتما این کارو بکنین ، خیـــــــــــــــــــلی باحالن .
Back to top Go down
http://Mkcenter.ir
elvis
grandmaster

grandmaster
elvis

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال21/04/11, 09:30 am

استوریش یا همون کانکوئستش کجاست ؟ اصل داره ؟
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال21/04/11, 02:01 pm

سلام من فیلم اول بازی کمبات 9 رو دیدم
بعد از آرماگدون که همه کشته میشن و فقط شائوکان و رایدن میمونن اون بالا
شائوکان میره رایدن رو بکشه که رایدن زمان رو برمیگردونه به دوران لیوکانگ و کونگ لائو
Back to top Go down
TheKratos
MORTAL

MORTAL
TheKratos

تعداد پستها : 1
امتياز : 47280
تاریخ ثبت نام : 2011-04-21

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال21/04/11, 02:15 pm

منم چند روزی هست این بازی رو خریدم 27 تا کارکتر داره کیفیت عالی با 3 تا فیتالتی و Xray و Babylati و فن های خیلی با حال
2 تا کارکتر بسته داره Quan Chi Cyber SubZero و 3تا بزیکن دیگه که قابل بازی نیستن ShoKhan Goro Kintaro فیتالتی هاش توی سایت [You must be registered and logged in to see this link.] هست. pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat pirat
Back to top Go down
http://www.mortalkombat9.tk
elvis
grandmaster

grandmaster
elvis

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال22/04/11, 03:13 am

الان اینا رو که گفتی همه میدونستن
Back to top Go down
elvis
grandmaster

grandmaster
elvis

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال22/04/11, 03:14 am

چرا جواب سوالم رو نمیدین ؟
کانکوست داره ؟
چجوری بازی دو نفره میشه ؟
اگه بلد نیستین بگید بلد نیستم
Back to top Go down
SCORPION
MASTER

MASTER
SCORPION

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال22/04/11, 01:37 pm

عزیزم کانکوئست نداره
تو منوی اصلی RT رو بزنی اوکی میشه
Back to top Go down
Black-Rainbow
WARRIOR

WARRIOR
Black-Rainbow

تعداد پستها : 9
امتياز : 47540
تاریخ ثبت نام : 2011-04-18

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال22/04/11, 04:33 pm

Kung Lao wrote:
jushuax wrote:

منم ای دی اس ال دارم سرعتش هم 1024
بگو ببینم چطوری

دوستان من تو اتصالم به live یکی دو هفته هست مشکل دارم در واقعه ای دی اس الم رو تنظیم نیس باید دو ماهی یه بار برم تنظیمش کنم وگرنه باید برای اتصال به اینترنت کانکشن مخصوص بسازم یعنی در واقع مستقیم به اینترنت نمیتونم وصل شم (اونایی که adsl دارن میدونن چی میگم) برای همین xbox باید حتما با اینترنت مستقیم وصل شه تا بتونم از مراحل ساختن xbox live profile عکس بگیرم و تو تاپیک جدید برای عزیزان بزارم تو همین دو سه روز آینده حتما ای دی اس الم رو تنظیم میکنم تو اولین فرصت هم در خدمتون هستم البته اتصال به xbox live خیلی آسونه من حتی بدون آپلود عکس هم میتونم براتون توضیح بدم.اگه بخواید...
Back to top Go down
SCORPION
MASTER

MASTER
SCORPION

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 2 Icon_minitimeتاريخ ارسال23/04/11, 12:10 am

با عکس باشه بهتره
Back to top Go down

اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next