طرفداران مورتال كامبت
[font size=6]با سلام‏!ورود شما را به انجمن طرفداران مورتال كمبت در ايران خوش آمد ميگوييم!
اين انجمن در حال منتقل شدن به آدرس زير ميباشد و در تاريخ 10/4/1390 پس از انتقال كامل بسته خواهد شد!
[/font]
طرفداران مورتال كامبت
[font size=6]با سلام‏!ورود شما را به انجمن طرفداران مورتال كمبت در ايران خوش آمد ميگوييم!
اين انجمن در حال منتقل شدن به آدرس زير ميباشد و در تاريخ 10/4/1390 پس از انتقال كامل بسته خواهد شد!
[/font]
طرفداران مورتال كامبت
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

طرفداران مورتال كامبت

اولین انجمن اختصاصی مورتال کامبت در ایران

HomeپورتالGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in
با عرض پوزش , سايت طرفداران مورتال كامبت به آدرس جديد منتقل شده است.شما تا ‏5 ثانيه ي ديگر به صورت خودكار به آدرس جديد هدايت خواهيد شد.
در صورت بروز هر گونه مشكل در عدم هدايت خودكار,بر روي لينك زير كليك كنيد:

Share | 

اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
سازنده ي تاپيکپست ها
Black-Rainbow
WARRIOR

WARRIOR
Black-Rainbow

تعداد پستها : 9
امتياز : 47540
تاریخ ثبت نام : 2011-04-18

بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 _
Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال23/04/11, 03:58 pm

دوستانی که میخوان live وصل شن فعلا به این سایت برن اگه موفق شدن خبر بدن سایت کاملی هست حتما امتحانش کنین چون این کاملتره اونیه که میخواستم به شما توضیح بدم. البته تو این سایت من مراحل set کردن IP رو طی نکردم چون شنیدم اون برای dial-up هست نه adsl من از قسمت طریقه ی ساخت اکانت XBOX LIVE به بعد رو طی کردم و الانم از LIVE استفاده میکنم نمیدونم اگه بخواید اطمینان بیشتری داشته باشید از اول طبق گفته ی این سایت جلو برید.چون منم میخوام این مراحل از اول برم شاید مزیت خاصی داشته باشه...نمیدونم من نظرم اینه که از اول برید بهتره اگه موفق شدید حتما خبر بدید .........
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
SCORPION
MASTER

MASTER
SCORPION

تعداد پستها : 785
امتياز : 65805
تاریخ ثبت نام : 2010-11-06

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال24/04/11, 12:10 pm

میشه راجب بن شدن دستگاه توضیح بدی؟
Back to top Go down
Black-Rainbow
WARRIOR

WARRIOR
Black-Rainbow

تعداد پستها : 9
امتياز : 47540
تاریخ ثبت نام : 2011-04-18

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال24/04/11, 06:21 pm

SCORPION NINJA wrote:
میشه راجب بن شدن دستگاه توضیح بدی؟

چون تو ایران همه از دستگاه کپی خور ایکس باکس برای بازی کردن استفاده میکنن برا وصل شدن به xbox live مشکلات زیادی داریم یکی اینکه باید موقع اتصال به live لوکیشن(location) خودمون رو امریکا انتخاب کنیم چون ایران رو پشتیبانی نمیکنه این روزا افغانستان و بنگلادش و هند توسط شرکت های بزرگ مثل مایکروسافت ساپورت میشن فقط ایرانه که به خاطر دستگاه های کپی خورش مونده جا و به همین دلیله کپی خور بودنه دستگاه های ایکس باکس تو ایران باعث شده که شرکت مایکروسافت اونایی تو ایران به live وصل میشن رو شناسایی و دستگاهاشونو بن می کنه بطوری که هیچ وقت (شاید بصورت موقت) نمیتونن به live وصل شن و باید برای وصل شدن حتما دستگاه جدید بخرن تا دوباره به live وصل شن (اگه شانس بیارن دوباره بن نشن) . خدارو شکر دستگاه من فعلا از شر این جستجوگر ماکروسافت در امان مونده حالا اگه بن شدین فرقی به حالتون نداره که بگید کاش به live وصل نمیشدم چون اگرم به live وصل نشین بالاخره نمیتونین از XBOX LIVE استفاده کنین و بن شدن شما هم فقط از رفتنتون به xbox live جلوگیری میکنه انتخاب با خودتونه اگه میخواید باید شانس خودتون رو امتحان کنین اگه بن شدین کاری از دست کسی بر نمیاد.....
Back to top Go down
olympic
WARRIOR

WARRIOR
olympic

تعداد پستها : 28
امتياز : 50449
تاریخ ثبت نام : 2010-12-12

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال25/04/11, 06:51 am

بچه ها معنی دقیق sweep تو اجرای فتالیتی ها چیه چون اکثر اونایی که sweep دارن یا سخت اجرا میشه یا نمیشه مثل فتالیتی دوم smoke اگه کمک کنید ممنون میشم
Back to top Go down
SCORPION
MASTER

MASTER
SCORPION

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال25/04/11, 10:36 am

یکبار هم توضیح داده بودم.....یعنی فاصله ای که از اون بتونید زیر پای حریفو بکشید بخوره زمین.....متوجه شدی؟
Back to top Go down
SUB.ZER0
champion

champion
SUB.ZER0

تعداد پستها : 54
امتياز : 51146
تاریخ ثبت نام : 2010-12-15

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال25/04/11, 12:42 pm

يكي از دوستان به babytality اشاره كرد ولي در قسمت فن ها و فاتاليتي ها كه چيزي نديدم.
اگه كسي ليست babytality ها رو داره لطف كنه و بزاره.
Back to top Go down
SCORPION
MASTER

MASTER
SCORPION

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال25/04/11, 01:10 pm

دوست عزیز تو بخش MORTAL KOMBAT 2011 هستش....پست 3 یا 4 لینکشو گزاشتم....فقط نمیتونم بزنم رمز بابیلیتی رو....هرکاری میکنم نمیشه...هرکی زدش بگه
Back to top Go down
olympic
WARRIOR

WARRIOR
olympic

تعداد پستها : 28
امتياز : 50449
تاریخ ثبت نام : 2010-12-12

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال29/04/11, 03:20 am

من هر کاری میکنم نمیتونم فتالیتی شماره 2 کانو با اسموک رو اجرا کنم چون اونا هم sweep هستکسی میتونه کمک کنه همون فاصله ای که اسکورپیون گفته هم موندم نمیشه
Back to top Go down
SCORPION
MASTER

MASTER
SCORPION

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال29/04/11, 05:16 am

دوستان دقت کنید فاتالیتی هایی که توشون UP داره حساس هستن...مثلا فاتالیتی اسکورپیون جلو بالا بالا ایکس هستش
یکبار جلو رو میزنید وو دو بار بالا رو پشت سر هم میزنید و وقتی پای کاراکتر به زمین رسید دکمه ایکس...
Back to top Go down
Liu Kang
Elder god
Elder god
Liu Kang

تعداد پستها : 477
امتياز : 62854
تاریخ ثبت نام : 2010-08-10

صفحه ي كاربر
وضعيت:
بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Left_bar_bleue1/1بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/1)
Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال17/05/11, 07:22 am

بجه ها من ديروز mk9‎‏ رو تو كلوب بازي كردم!از ديروز تا حالا خمارم!!!
نميدونيد جه نعمتي داريد!
راستي قبل از اينكه درجه ي ايكس ري تموم بشه هم يه علامت هايي كامل ميشن!اونها هم مثل ايكس ري فن هستند؟
جطوري بايد اجراشون كنم؟
فن هاي اصلي كاراكترها رو كجا نوشته؟(مثل برتاب يخ ساب زيرو و برتاب آتش ليوكانك)

Back to top Go down
http://mortalkombatfans.tk
straightman
Elder god
Elder god
straightman

تعداد پستها : 903
امتياز : 62407
تاریخ ثبت نام : 2011-01-28

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال17/05/11, 12:58 pm

Liu Kang wrote:
بجه ها من ديروز mk9‎‏ رو تو كلوب بازي كردم!از ديروز تا حالا خمارم!!!
نميدونيد جه نعمتي داريد!
راستي قبل از اينكه درجه ي ايكس ري تموم بشه هم يه علامت هايي كامل ميشن!اونها هم مثل ايكس ري فن هستند؟
جطوري بايد اجراشون كنم؟
فن هاي اصلي كاراكترها رو كجا نوشته؟(مثل برتاب يخ ساب زيرو و برتاب آتش ليوكانك)

معین جون ما فکر کردیم پا درسیو داری ریاضی فیزیک میخونی!!!خوب مثل همیشه تو منو و موو لیست!!!راحت
Back to top Go down
http://www.1mk-khoran.forum0.net
straightman
Elder god
Elder god
straightman

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال18/05/11, 06:06 am

میگم یه چیز مشکوک!!!یکی از لین کوای در اول استوری مود یک زن خاکستری با لباس شبیه به جید مورتال کمبت 2 هست!!!کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Back to top Go down
Liu Kang
Elder god
Elder god
Liu Kang

تعداد پستها : 477
امتياز : 62854
تاریخ ثبت نام : 2010-08-10

صفحه ي كاربر
وضعيت:
بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Left_bar_bleue1/1بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/1)
Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال23/05/11, 05:29 pm

بجه ها يه سوال:
اندينك ها جطوري اند؟منظورم اينه كه وقتي شائوكان رو ميكشين،مثل مورتال كامبت 4 فيلم نشون ميده يا مثل دسبشن متن و عكس مياره؟
اكه فيلم نشون ميده يا عكس مياره ، لطفا بذارين!
Back to top Go down
http://mortalkombatfans.tk
straightman
Elder god
Elder god
straightman

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال24/05/11, 05:59 am

خوب عکس و متن داره کی یه بابایی متنو میخونه
Back to top Go down
straightman
Elder god
Elder god
straightman

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال24/05/11, 08:35 am

mastery گرفتین بچه ها؟؟؟؟؟من مال اسکورپیون رو یکیش مونده تا مستر بشم و ساب زیرو رو دوتا!!!!!!!!!
راستی کسی تا حالا تنهایی شاو کانو با اکسپرت زده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Back to top Go down
EMPEROR
sorcerer

sorcerer
EMPEROR

تعداد پستها : 554
امتياز : 60134
تاریخ ثبت نام : 2010-09-16

صفحه ي كاربر
وضعيت:

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال24/05/11, 10:13 am

straightman wrote:
خداکنه عمراً !!! البته اگه خودم بازیش روداشتم شاید!!!! فعلاً که دور دور جوونهاست.
Back to top Go down
straightman
Elder god
Elder god
straightman

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال24/05/11, 01:45 pm

اوکی!!!!!!!!!!!!1ما فکر کردیم بازی رو داری!!!راستی رکوردمو شکوندم!!!تو اکسپرت برا بار اول ده بار به شاو کان باختم!بار دوم 8 بار و اخرین بار گردش کنم 6 بار
Back to top Go down
quan chi&reiko
champion

champion
quan chi&reiko

تعداد پستها : 58
امتياز : 47683
تاریخ ثبت نام : 2011-05-24

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال24/05/11, 02:50 pm

من دیدم که مستری چطوری میگیرن اما بنظرت سخت نیست؟100 تا برد و 150 تا ایکس رای و 100 تا پوینت خون و 100 تا فیتالتی و یک رووووووووووووووووز بازی با یکی ادمو والا پیر میکنه!من که حوصله ندارم
Back to top Go down
straightman
Elder god
Elder god
straightman

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال25/05/11, 03:16 am

یه سوال همچین گنده الان دارم!!!!!!اونم اینه که چرا لیزر چشم کینو رو ورداشتم؟؟؟؟؟کینو اصلا به لیزر چششه اخه!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
ARMINAFZALI
WARRIOR

WARRIOR
ARMINAFZALI

تعداد پستها : 5
امتياز : 47210
تاریخ ثبت نام : 2011-05-06

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال26/05/11, 04:21 am

من تو هار زدم با3مردن اونم با liu kang
البته يك بار هم با nightwolf
Back to top Go down
straightman
Elder god
Elder god
straightman

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال26/05/11, 04:55 am

من با اونی که نمیتونستم یعنی استرایکر 6 بار باختم ولی اسکورپیون رو که دیگه همش رو مستر شدم گردش کنم سه بار!!بقیه رو شمردم:
کوان چی 10 بار
میلینا7 بار
کیتانا و جید 6 بار
ساب زیرو گردش کنم شیش بار
اصلا من دوست دارم با کسپرت برم
Back to top Go down
SCORPION
MASTER

MASTER
SCORPION

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال26/05/11, 05:31 am

من با اسکورپیون نمیبازم دوستان
Back to top Go down
quan chi&reiko
champion

champion
quan chi&reiko

تعداد پستها : 58
امتياز : 47683
تاریخ ثبت نام : 2011-05-24

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال26/05/11, 05:43 am

SCORPION wrote:
من با اسکورپیون نمیبازم دوستان
با اکسپرت؟؟؟؟؟؟اگه نبازی دیگه معرکه هست!!من با شنگ سونگ تونستم با دوبار باخت تو اکسپرت ببرم!!برا همه نمیدونم چرا شنگ سخته!اما برا من اسونه
Back to top Go down
SCORPION
MASTER

MASTER
SCORPION

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال26/05/11, 07:04 am

دوستانی که باور نمیکنن فیلم گرفتم براتون آپلود کردم
فیلم از کشته شدن کینتارو شروع میشه و با ترکیدن شائو و نوشتن درجه ی سختی بازی تموم میشه
حجم 13.6 مگ

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
KANO
champion

champion
KANO

تعداد پستها : 72
امتياز : 47869
تاریخ ثبت نام : 2011-05-09

Postعنوان پست : Re: اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو   بازی - اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو - Page 3 Icon_minitimeتاريخ ارسال26/05/11, 01:43 pm

بارکالله دمت گرم دمت گرم!!به به به به عجب بازی!!
Back to top Go down

اونایی که بازی رو گرفتن بیان تو

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next