طرفداران مورتال كامبت
[font size=6]با سلام‏!ورود شما را به انجمن طرفداران مورتال كمبت در ايران خوش آمد ميگوييم!
اين انجمن در حال منتقل شدن به آدرس زير ميباشد و در تاريخ 10/4/1390 پس از انتقال كامل بسته خواهد شد!
[/font]
طرفداران مورتال كامبت
[font size=6]با سلام‏!ورود شما را به انجمن طرفداران مورتال كمبت در ايران خوش آمد ميگوييم!
اين انجمن در حال منتقل شدن به آدرس زير ميباشد و در تاريخ 10/4/1390 پس از انتقال كامل بسته خواهد شد!
[/font]
طرفداران مورتال كامبت
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

طرفداران مورتال كامبت

اولین انجمن اختصاصی مورتال کامبت در ایران

HomeپورتالGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in
با عرض پوزش , سايت طرفداران مورتال كامبت به آدرس جديد منتقل شده است.شما تا ‏5 ثانيه ي ديگر به صورت خودكار به آدرس جديد هدايت خواهيد شد.
در صورت بروز هر گونه مشكل در عدم هدايت خودكار,بر روي لينك زير كليك كنيد:

Share | 

defenders of the realm

View previous topic View next topic Go down 
سازنده ي تاپيکپست ها
EMPEROR
sorcerer

sorcerer
EMPEROR

تعداد پستها : 554
امتياز : 60564
تاریخ ثبت نام : 2010-09-16

صفحه ي كاربر
وضعيت:
defenders of the realm Left_bar_bleue1/1defenders of the realm Empty_bar_bleue  (1/1)

defenders of the realm _
Postعنوان پست : defenders of the realm   defenders of the realm Icon_minitimeتاريخ ارسال28/11/10, 02:17 pm

اینجا مطالب مرتبط با انیمیشنهای کامبت قرارمیگیره
دوتاعنوان مرتبطا:
Mortal Kombat Defenders Of The Realm
Mortal Kombat Journey Begins
Back to top Go down
SCORPION
MASTER

MASTER
SCORPION

تعداد پستها : 785
امتياز : 66235
تاریخ ثبت نام : 2010-11-06

defenders of the realm _
Postعنوان پست : Re: defenders of the realm   defenders of the realm Icon_minitimeتاريخ ارسال07/05/11, 12:34 pm

ما منتظریم!!!
Back to top Go down
straightman
Elder god
Elder god
straightman

تعداد پستها : 903
امتياز : 62837
تاریخ ثبت نام : 2011-01-28

defenders of the realm _
Postعنوان پست : Re: defenders of the realm   defenders of the realm Icon_minitimeتاريخ ارسال07/05/11, 02:31 pm

اقا این کارتونه دوبله فارسیش معلوم نیست چیه یه زبون اصلی یکی بزاره ببینیم چی میګن
Back to top Go down
http://www.1mk-khoran.forum0.net
EMPEROR
sorcerer

sorcerer
EMPEROR

صفحه ي كاربر
وضعيت:
defenders of the realm Left_bar_bleue1/1defenders of the realm Empty_bar_bleue  (1/1)

defenders of the realm _
Postعنوان پست : Re: defenders of the realm   defenders of the realm Icon_minitimeتاريخ ارسال08/05/11, 10:11 am

SCORPION wrote:
ما منتظریم!!!
من هم خودم یکی دوقسمتش رودیدم می خواستم ازطریق این تاپیک ببینم بقیه موضوعش رو می دونن یانه!!
ولی مثل اینکه...
Back to top Go down
bi han
champion

champion
bi han

تعداد پستها : 71
امتياز : 49968
تاریخ ثبت نام : 2011-04-01

defenders of the realm _
Postعنوان پست : Re: defenders of the realm   defenders of the realm Icon_minitimeتاريخ ارسال21/06/11, 07:03 am

تو سایت امیررضا گذاشتما اگه خواستین برین ببینین .
Back to top Go down
http://Mkcenter.ir
Liu Kang
Elder god
Elder god
Liu Kang

تعداد پستها : 477
امتياز : 63284
تاریخ ثبت نام : 2010-08-10

صفحه ي كاربر
وضعيت:
defenders of the realm _
Postعنوان پست : Re: defenders of the realm   defenders of the realm Icon_minitimeتاريخ ارسال21/06/11, 10:34 am

من حدودا 12-15 قسمت دوبله اش رو دارم!واقعا بد دوبله كردن!اكه ميتونيد به فرمت mp4 يا flv يا mkv بذاريد تا من هم بتونم دانلود كنم!
Back to top Go down
http://mortalkombatfans.tk
EMPEROR
sorcerer

sorcerer
EMPEROR

صفحه ي كاربر
وضعيت:

defenders of the realm _
Postعنوان پست : Re: defenders of the realm   defenders of the realm Icon_minitimeتاريخ ارسال21/06/11, 11:40 am

Liu Kang wrote:
من حدودا 12-15 قسمت دوبله اش رو دارم!واقعا بد دوبله كردن!اكه ميتونيد به فرمت mp4 يا flv يا mkv بذاريد تا من هم بتونم دانلود كنم!
اگه اشتباه نکنم این سریال کارتونی کامبت 13 قسمت بیشتر نداره!درسته؟
Back to top Go down
SCORPION
MASTER

MASTER
SCORPION

تعداد پستها : 785
امتياز : 66235
تاریخ ثبت نام : 2010-11-06

defenders of the realm _
Postعنوان پست : Re: defenders of the realm   defenders of the realm Icon_minitimeتاريخ ارسال21/06/11, 11:55 am

BiHan wrote:
تو سایت امیررضا گذاشتما اگه خواستین برین ببینین .
خوب اینجا هم بزار
Back to top Go down

defenders of the realm

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1