طرفداران مورتال كامبت
[font size=6]با سلام‏!ورود شما را به انجمن طرفداران مورتال كمبت در ايران خوش آمد ميگوييم!
اين انجمن در حال منتقل شدن به آدرس زير ميباشد و در تاريخ 10/4/1390 پس از انتقال كامل بسته خواهد شد!
[/font]
طرفداران مورتال كامبت
[font size=6]با سلام‏!ورود شما را به انجمن طرفداران مورتال كمبت در ايران خوش آمد ميگوييم!
اين انجمن در حال منتقل شدن به آدرس زير ميباشد و در تاريخ 10/4/1390 پس از انتقال كامل بسته خواهد شد!
[/font]
طرفداران مورتال كامبت
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

طرفداران مورتال كامبت

اولین انجمن اختصاصی مورتال کامبت در ایران
 
HomeپورتالGallerySearchRegisterLog in
با عرض پوزش , سايت طرفداران مورتال كامبت به آدرس جديد منتقل شده است.شما تا ‏5 ثانيه ي ديگر به صورت خودكار به آدرس جديد هدايت خواهيد شد.
در صورت بروز هر گونه مشكل در عدم هدايت خودكار,بر روي لينك زير كليك كنيد:

Share | 
 

 راهنمای مورتال کمبت شاولین

View previous topic View next topic Go down 
سازنده ي تاپيکپست ها
sub zer0
SHAOLIN

sub zer0

تعداد پستها : 153
امتياز : 41394
تاریخ ثبت نام : 2011-05-20
سن : 22

راهنمای مورتال کمبت شاولین _
Postعنوان پست : راهنمای مورتال کمبت شاولین   راهنمای مورتال کمبت شاولین Icon_minitimeتاريخ ارسال24/06/11, 03:32 pm

در حالت Single Player که یک بازی تک نفره و حالت داستانی بازی است Kung lao و Liu Kang

را به عنوان بازی کن می توانید انتخاب کنید .

با انتخاب Kung Lao بازی را شروع کرده و وارد منطقه اول بازی می شویم . چند دقیقه ای را باید صرف اشنایی با دکمه ها و زدن ضربه ها ی ان کرد . با دکمه ی R2 شما می توانید سنگ ها را از روی زمین بردارید و به سمت حریف پرتاب کنید .

موقعی که بازی را وسط غار جانوران وحشی شروع می کنی چشم هایی را در درون غار مشاهده می کنید که نظاره گر شما هستند . لحظه ای بعد موجودات شیطانی بیرون می ایند و باید با ان ها بجنگید .

پس از اینکه از شر نخستین دشمنان خلاص شدید یک نشان اژدهای ابی ظاهر می شود ان را بگییرد تا ریدن حرکت هتای مخصوصی را به شما گوشزد کند . سپس شیاطین جدیدی ظاهر می شود . استخوان های جمجمه ها نیز در سر تاسر منطقه هستند . ان ها را می توانید می توانید خراب کرده و امتیاز جمع اوری کنید . اگر یکی از شیاطین را به سمت استخوان ها ی اویزان بر روی دیوار پرتاب کنید نشان قرمز رنگی ظاهر می سود که با گرفتن ان قفل فن جدیدتان باز میشود .

پس از نابودی شیاطین نشان ابی را گرفته تا بازی را ادامه دهید .

با باز شدن دریچه سمت راست وارد منطقه بعدی شوید .


منطقه 2

وقتی وارد این منطقه می شوید دریچه های اطراف بسته می شوند . نشان اژدهای ابی را گرفته تا ریدن چگونگی خارج شدن از اینجا را به شما یاد اوری کند .

شیاطین زیادی در این منطقه ظاهر می شوند . ان ها را از پای در اورده و نشان های اژدهای ابی را بگیرید .شیاطینی دیگر ظاهر می شوند . یک نشان قرمز سمت راست اتاق بالای ورودی می بینید . دسترسی به ان سخت می باشد . شما باید یکی از شیاطین را به هوا پرتاب کرده تا به ارتفاع بلندتر بپرید تا دستتان به نشان قرمز برسد . البته اگر نشان را نگرفتید می توانید بازی را ادامه بدهید .


سمت راست یک نشان ابی اژدهای دیگر را بگیرید تا ریدن راجع به سلاح جدید که یک شمشیر است سخن بگوید . شمشیر را از روی زمین بردارید ئ با ان شیاطین را از بین ببرید . دریچه ی سمت راست باز میشود و می توانید وار شوید .


منطقه 3

در این منطقه باید با انجام دادن کومبو ها یی نشان فاتالاتی را ظاهر کنید .

فاتالاتی یک : پایین – چب – بالا – راست - ضربدر/مربع

دشمن را ازبین برده و استخوان ها را منفجر کنید تا در سمت چب بازشود . وارد شده و نشان قرمز را که پشت یک سلول مخفی شده ر ا به دست اورید . ( با قرار دادن هر بازیکن برروی دریچه ها ) .

وسط اتاق نیزیک چلچراغ اویزان است یکی از شیاطین را به بالا پرتاب کنید و حرکت Throw را انجام دهید .


منطقه 4

دشمنان را ازبین برده و جایی که نشان کلید درپشت دیوار نشان داده می شود با پرتاب یکی از شیاطین به سمت ان خراب کنید تا راهی برای ورورد به منطقه بعدی باز شود .


منطقه 5

در این منطقه می توانید در جایگاه مخصوص با زدن دکمه R2 با زی را ذخیره کنید .

وقتی مسیر را روی پل ادامه می دهید پل خراب شده و به سمت پایین می افتید . با رئیس مبارزه کنید و او را از پای در اورید . سپس از طریق سکو هایی که در سمت چب محوطه قرار دارند بالا بروید . برای دیدن سکو ها دکمه ی R3 دید دوربین را وسیع تر می کند . البته قبل از اینکه از سکو ها بالا روید نشان اژدها را که قدرت پرش شما را زیاد می کند بگییر ( پس از نابود کردن رئیس ) . از سکو ها بالا رفته و و از شکستگی پل به سمت راشت بپرید ( دویدن + ضربدر و سپس R1 ) به محل ذخیره ی بازی برگشته و بازی را ذخیره کنید .

دوباره ازشکستگی پل به سمت چپ بپرید و مسیر را ادامه دهید . اگر دوربین را به نمای نزدیک ببرید یک نشان قرمز را روی سکوی پایین سمت چب می بینید ان را بگییرید . در ادامه پل چوبی را در سمت چپ مسیر خواهی دید . بر روی پل مبارزه ای را حواهید داشت . پس از مبارزه راه را ادامه دهید و وارد مرحله بعد شوید .

یک صحنه ی کتاه و توضیحی درباره ی تاریخ مورتال کمبات 2 .

وارد اموزشگاه Wu Shi می شوید .


منطقه 1

این اموزشگاه در یک مرحله جنگلی واقع شده است . پس از مواجه شدن با افراد Baraka و از پای در اوردن ان ها و در ادامه ی مسیر به یک تقاطع میرسید . مسیر سمت چب به نیزه ها و مسیر سمت راست به انتهای یک پل میرسد . مسیر سمت چپ فعلا درد دسترس نمی باشد . سمت راست را ادامه دهید تا در انتهای پل به توده ی سنگ ها برسید . با ضربه به سنگ ها ان ها را خراب کنید . برگشته و جایی که یک راهب با با جنگ جویی در حال نبرد است به تیرک های چوبی ضربه بزنید تا گوی سبز را بگیرید . در پایین این قسمت جاده ای وجود دارد که به چاله هایی با ستون های وسط ان ها و سیخ هایی که در پایین چاله ها ی یک محوطه ی میدان مانند با دو ستون کوچک سنگی سمت راست وجود دارد .روبه روی ستون یک پرتاب کننده می بینید . در اینجا باید یکی از حریف ها که هر بار او را بکشید باز ظاهر می شود را توسط دکمه ی R2 بلند کرده و به سوی پرتاب کننده بفرستید تا پرتاب کننده او را به سمتی دیگر پرتاب کند . سپس برگردید و از پله ها بالا رفته تا دو نفر حریف را منار گوی های خار دار اماده ی مبارزه می بینید . در اینجا باید نیز یکی از ان ها باید با زدن دکمه ی R2 به سوی گوی ها پرتاب کنید تا مسیر باز شود . البته فعلانمی توانید وارد ان شوید .

پایین پله ها نیز یک پرتاب کننده وجود دارد . یکی از حریف ها را روی ان بیندازید . هر بار که از پله ها بالا بروید و برگردید این دو حریف ظاهر می شوند تا وقتی که بتوانید این کار را به موفقیت انجامش دهید .

در سمت راست پله ها ( پایین ) نیز یک پرتاب کننده ی دیگر وجود دارد روی ان نیز یکی از حریف ها را بیندازید تا ان را به نقطه ای پرتاب کند که بعد از چاله های سیخ دار می باشد . به انجا رفته و بعد از گرفتن گوی قرمز از قلوه سنگ ها بالا رفته تا وارد منطقه ای جدید شوید .

تمام را به پایین سمت راست بروید .


منطقه 2

در اینجا به پایین دیوار بپبرید . سه مبارز خواهی دید . Johny Cage را نیز کنار خود خواهی داشت . در اینجا می توانید با زدن دکمه استارت و رفتن به روی منوی Move مقداری توانایی های جدید خریداری کنید .به سخنان Cage گوش داده و توسط تونل کوچک به اموزشگاه بروید . پس از شکست دادن حریف ها دریچه ای باز می شود . یک صحنه نیز از خراب شدن دیوار اموزشگاه خواهی دید . سمت چپ صحنه در گوشه ی دیوار سوراخی می بینید. به داخل ان بروید .


منطقه 3

مسیر را به سمت راست ادامه دهید تا به Cage برسید و مبارزان را از پای دراورید . Johny Cage مشغول باز کردن مسیر می شود و شما حریف را از پای در می اورید.

پس از باز کردن مسیرCage شما را به ان فرا می خواند . برگشته و دوباره به مسیر پایین سوراخ بروید . در اینجا از دالان رد شده و نشان اژدهای سبز را بگیرید . با کمک Johny Cage تمام حریف ها را از پای دراورده و شمشیر را نیز بردارید .

پس از گرفتن شمشیر به حیاط اصلی برگشته و از راه باریک کنا حوضچه ماهی ها از سکو بالا رفته و روی پل طناب دیگ های مذاب را باشمشیر پاره کنید . صحنه ای از ریختن مواد مذاب بر سر حریف ها می بینید .

اینک یک دریچه راه جدید در حیاط پایین به اموزشگاه باز شده است . پایین رفته و وارد راه جدید شوید . johny cage نیز با شما می اید .


منطقه 4

پس از دیدن صحنه ای به سمت پایین امده و سمت راست بروید . از اتش مجسمه ها جا خالی داده و مسیر را ادامه دهید تا خارج شوید .


منطقه 5

اینک بخش های زیادی از اموزشگاه در شعله های اتش می سوزد . سعی کنید به راهبه ها حمله نکنید زیرا اتش ان ها نیز به شما اسیب می رساند . پس از گذشتن از دیوار اول شعله ها به دومین دیوار اتش می رسید . درون این قسمت که یک اهرم است که باید اهرم ان را بکشید . جلو ی اهرم رفته و با دکمه R2 و سپس زدن ضربدر متراژ سبز را بالاتر از خط نشان برده و دکمه L1 را بزنید تا اهرم را ازاد کنید . صحنه ای خواهید دید که یک دریچه بالا امده و جریان ابدر طول راهروی باریک به سمت اتش روان خواهد شد .

از طریق دیواره های اتاقک ها ی سمت چپ حیاط به روی سقف خانه ها رفته و از طریق ان به بالای دیوار بروید . در بالا یک اهرم دیگر روی برج قرار دارد . ان را نیز مانند قبل رها کنید تا اب از راهرو به سمت حیاط جریان پیدا کند .

اهرمی دیگر را باید فعال کنید . رو به روی همین برج سمت راست در مسیر اب بروید ان را خواهید دید . ان را نیز فعال کنید . از برج نیز پایین امده و سمت راست قبل از مجسمه به پایین در مسیر اب بپرید . جلو تر یک برج دیگر و اهرمی دیگر وجود دارد . ان را نیز فعال کنید .

مسیر اب را ادامه داده و تا به انتها برسانید . سمت راست روی سقف خانه بپرید و از این سقف به سقف خانه سمت راست پریده تا بتوانید به اخرین برج بروید و پی از شکست دادن Tarkata اخرین اهرم را فعال کنید . جریان اب تمام شعله ها را خاموش می کند .

به پایین پریده تا صحنه ای از lao و liu ببینید . از مسیری که در سمت چپ حیاط باز شده است خارج شوید . صحنه ای از شوخی lao و liu .


منطقه 6

با دیگر به منطقه مجسمه ها برگشته اید . با دقت جهت یابی کنید . سمت چپ مسیر را بروید تا در انتها به گودالی با دیوار های سیخ دار برسید . دو حریف را از پای دراورده و از سکوها پایین رفته و از تنه درخت های خار دار رد شوید . در ادامه یکی از دو حریف را روی پرتاب کننده بیندازید . جلو تر رفته و از تپه کوچک بالا رفته و سمت چپ محل ذخیره بازی را خواهید دید . بازی را ذخیره کنید . نفس راحتی خواهید کشید .

پس از ذخیره کردن بازی به سمت راست بروید .

ورودی جدید :

با ورودی به این منطقه با دو نفر که اشعه های ارغوانی و سبز شلیک می کنند مواجه می شوید . با از بین بردن ان ها مسیر هایی پیش روی شماست .

به سمت راست اولین انشعاب سمت بالا که وسط ان پل ریزش کرده است بروید . با کمک دویدن و دکمه ی R2 بپرید تا به ان طرف دسترسی یابید. در اینجا راحت می توانید مهاجمان را بگیرید و به خارج از پل پرتاب کنید . مسیر را جلو رفته و انتها قسمت نورانی ابی که نوشته Evil Monastery ظاهر می شود بروید .Evil Monastery

منطقه 1

صحنه ی کوتاهی از Kitana را می بینید . جلو رفته و قبل از ورود به دیر صحنه ای دیگری خواهید دید که می گوید kitana متحد ماست و باید اورا پیدا کنیم .

وقتی کنترل بازی را در اتاق بدست می گرید سه غول به شما حمله می کنند . با از بین بردن ان ها یکی دیگر ظاهر می شود . ان ها را از پای در اورده و در بالا ی پله ها در بالکن اهرم را بکشید . با کشیدن اهرم . دو زایده ی تیغ دار در پایین ظاهر می شود .

پایین امده و روی هر یک از ان ها یکی از مهاجمان را بیندازید تا در بالا مسیری جدیدی باز شود . بالا رفته انجا یک نشان اؤدهای طلایی پشت یکی از پنجره ها می بینید . شیشه را با پرتاب یکی از مهاجمان به شیشه ها بشکنید و سپس با پرتاب شهاب ثاقب با Kang یا توسط کلاه Lao ان را بگیرید .


منطقه 2

در بالا مهاجمان تیر انداز را از بین برده وسپس Handlr را روی سیخ های کنار دیوار انداخته تا بتوانید تا بتوانید روی بدنش بپرید و لبه ی دیوار را گرفته و روی سکو ی بالایی بروید . از پله ها بالا رفته و وارد منطقه ی بعدی شوید .


منطقه 3

در بالای پله ها مهاجمان را از پای در اورده و قبل از انکه کسان دیگری بیایند از مسیر پله ها بالا رفته و وارد منطقه بعدی شوید .


منطقه 4

با گرفتن نشان اژدها در بالا صحنه ای از یک موتالاتی نشان می دهد که در یک لحظه چند دشمن را ار پای در می اورد . سه غول از بالا به پایین می ایند . ان ها را می توانید به بیرون پرتاب کنید . تا رایدن بگوید که چگونه موتالاتی بزنید . نرده ها کنار می روند و می توانید از این محل خارج شوید .

سمت راست از این محل خارج شوید . در بالا مبارزات را انجام داده و مسیر را ادامه دهید . ار بریدگی که در پایین ان تیغ وجود دار بپرید و باز مبارزات را انجام دهید . اگر موتالاتی را یاد گرفته باشید می توانید اجرا کنید وگرنه انها را به بیرون پرتاب کنید تا از شرشان راحت شوید .

نرده کنار می رود و با پرش به انطرف بروید و دوباره مبارزات را تکرار کنید .

مسیر را به بالا ادامه داده تا به محل ذخیره بازی برسید .

در ادامه کیتانا را می بینید که سما را دعوت به مبارزه می کند . اما در حین مبارزه میدان را خالی کرده و می رود . ما باید او را ازاد کنیم .

Lao و Liu او را تعقیب می کنند . او فعلا زندانی است و توسط مجسمه ها گرفتار شده است . در حین مبارزه می وتانید یکی از ان ها را درون قفسی که در دو طرف محوطه است انداخته و دیگری را از پای در اورید . البته این برای چند لحظه می باشد .

در اینجا وقتی نشان فاتالاتی ظاهر شد باید سریع ان را اجرا دهید .

در پایان مبارزه و پس از نشان دادن صحنه هایی یک نشان اژدها دریافت می کنید .

گوی های نورانی زرد را نیز که نشان تجربه هستند را دریافت کنید و به سمت ورودی به طرف Monastery بروید . در اینجا می توانید به محل ذخیره ی بازی برگردید و بازی را ذخیره کنید . اگر به بالا برگردید نیز نشان قرمز را دریافت خواهید کرد .

به پاییین و برای حذف نرده ها باید مجسمه های راهب ها را در طول مسیر بشکنید . اینک توانایی ان را بدست خواهید اورد ( ضربدر – دایره – دایره ) . مجسمه ها را شکسته و مسیر را ادامه دهید .

وارد مسیر انتقالی شده و دمو را نگاه کنید .


ورودی دوم :

مزاحمان را از پای دراورده و مسیر بالا سمت راست را ادامه دهید . دو مزاحم را از پای داورده و وارد مسیر Living Forest شوید .

Living Forest

منطقه 1

با ورود به این منطقه صحنه ی کوتاهی خواهید دید .

مسیر را به سمت پایین ادامه داده و پس از خرد کردن مجسمه و درگیری با مزاحمان جدید می توانید بازی را ذخیره کنید . در اینجا می توانید مزاحمان را به بالا ی درخت خاردار پرتاب کنید تا از بین بروند . سپس به سمت راست کنار درخت بزرگ ( پرش بلند ) وارد مسیر شوید . اشباحی سریع و تیغ دار به شما حمله خواهند کرد . ان ها را از پای در اورده و در انتهای مسیر – جایی که جلوی ان تیغ های جنگلی مانع ادامه مسیر هستند با یک پرش بلند لبه ی سکو را گرفته و وارد در شوید .


منطقه 2

در این مسیر با دو مسیر مواجه می شوید . هم می توانید جلو بیایید به پایین سکو – جایی که اب جریان دارد . جایی که مار ها از اب بیرون می ایند وو قست بلعیدن ما را دارند و یا می توانیم مسیر خشکی را ادامه دهیم . با پیمودن مسیر خشکی با دو Corpses مواجه می شوید و باید ان ها را ازبین ببرید . پس از غلبه بر انان وا رد مسیر سمت راست – جایی که دو مجسمه جلوی ورودی قرار دارند شوید .


منطقه 3

در اینجا نیز مار هایی سر از اب بیرون می اورند و قصد حمله دارند . درختی نیز با پنجه های خود قصد گرفتن شما را دارد . بهترین راه مقابل با دو سرباز نگهبان - انداختن سپرهایشان است . ان ها را از بین برده و مجسمه ها را بشکنید سپس از سکو ها در سمت راست بپرید تا به انطرف برسید . مواظب نیش مار ها نیز باشید . در اخرین پرش نیاز به یک پرش بلند دارید تا بتوانید سکوی بالایی را گرفته و خارج شوید .

ابتدا بر روی سکو های سمت راست ابشار ها بروید سپس سکو ها را مرتب چب و راست بالا بپرید تا به بالای ابشار برسید . و جلو بروید تا از این منطقه خارج شوید .


منطقه 4

در اینجا نیز مار ها منتظر استقبال از شما هستند . با ورود به وسط حوضچه – مارها سر از اب بیرون می اورند و تیغ هایی دور تا دور حوضچه را فرا می گیرند . در اینجا باید به طرف هر یک از مار ها یک Corpses پرتاب کنید تا مار ها یکی یکی پایین بروند و می توانید بازی را ذخیره کنید .

پس از ذخیره ی بازی – در رو به رو از سکو بالا رفته و سمت راست – یکی از دو Corpse را به سمت دهان درخت کنید تا دمویی از باز شدن مسیر ببینید .

می توانید بازی را ذخیره کنید . و از سکو بالا رفته و وارد مسیر جدید شوید .Reptiles Lair

منطقه 1

وقتی وارد این منطقه می شوید دریچه پشت سرتان بسته می شود . به وسط اتاق که بیاید در های کوچک دو طرف باز شده و سرباز های Clay به سمتتان امده و به عقب بر می گردند . شما باید ان هارا یکی پس از دیگری سریع نابود سازید .

پس از انجام این کار باید با چهار مجسمه بحنگید . در اینجا باید کمی سریع باشید . در دوره ی بعدی باید با 5 نفر بجنگید و این مقداریسخت تر می باشد .

پس از اجرای کامل این مبارزات – یک نشان اژدها ظاهر می شود . با گرفتن ان – یک بروتالاتی به دست می اورید که توانایی جدیدی برای نبرد با دشمنان چندگانه است .

چهار Corpses سر می رسند و رایدن می گوید به ان ها فاتالاتی بزنید . با از بین بردن ان ها به منطقه بعد بروید .


منطقه 2

در این منطقه خود را در یک تونل بلند با مجسمه های سربازان Clay می بینید . تمامی مجسمه ها را بشکنید و گوی های مهارت و سلامتی را بگیرید .

در پایان تونل - یک باریکه راه به سمت بالا وجود دارد – به انجا رفته و وارد در شوید تا به منطقه بعدی بروید .


منطقه 3

در این منطقه یک مار عظیم الجثه دور ستون ها می چرخد و هیچ راهی برای بیرون رفتن وجود ندارد . به ما ر نیز صدمه ای وارد کنید مگر انکه ستون هایی که مار دور ان ها می چرخد را خراب کنید . اولین ستون سمت چپ صحنه که با اقیه ستون ها فرق می کند و قسمتی از ان شکسته است را سه بار ضربه ی قدرتی ( با نگه داشتن دایره ) بزنید تا فرو بریزد و صحنه ای ببینید .

اینک از روی سکو هایی که در محل ستون های خراب شده بر جا مانده بالا رفته و روی بالکن قرار گیرید و به ستون بعدی ضربه بزنید . ستون سوم را نیز به همین طریق خراب کنید و مسیر را ادامه داده و از جایی که مار از درون دیوار بیرون می ایند توسط پرش بلند به سمت رو به رو پریده و ستون چهارم را نیز ضربه بزنید تا فرو بریزد و مبارزه ای با Reptile داشته باشید .

پس از پایان مبارزه بدن مار کنار های دیوار افتاده و باید دنبال راهی خروج از این محل بگیرید . سمت راست صحنه سر مار و چشم او را می بینید – تقریبا دو قدم به سمت چپ چشم مار جایی است که نزدیکترین قسمت بدن مار به دیوار می باشد ( قسمت شطرنجی مانند ) به دیوار ضربه زده و از ان بالا بروید تا از این جا خارج شوید .

پس از انجام مبارزه – تمام مسیر را به عقب و به Living Forest برگردید . پس از ورود به این قسمت یک صحنه کوتاه می بینید . مسیر را به عقب برگشته تا به محلذ ذخیره بازی ( نزدیک قسمت شروع Living Forest ) بازی را ذخیره کرده و از ورودی خارج شده و به The Portal بروید .The Portal :به بالا رفته و به مسیر Soul Tombs بروید و بازی را ذخیره کنید .

در این قسمت مبارزاتی را با افراد Trakata باید انجام دهید و مناطق جدیدی را یکی پس از دیگری طی کنید . وارد دری که با نوشته قرمز بالای سر در ان مشخص می باشد بروید . در اینجا نیز مزدوران را به سمت تیغ های روی دیوار پرتاب کرده و وارد در وسط سالن شوید . این جا نیز دشمنان را از پای در اورید و در جایی که جمجمه هایی را روی دیوار چسبیده می بینید به وسیله ی ان از دیوار بالا بروید . در بالا – سمت راست تصویر – کجسمه راهب را با ضربات قدرتی به پایین بیندازید تا مسیری باز شود . مسیر را از منار دیوار با توجه به پرش هایی که باید انجام دهید رفته و در انتها نشان اژدها را بگیرید . پایین امده و این بار پس ازرفتن از جمجمه های روی دیوار سمت چب بروید و وارد در شوید .

در اینجا از تیغ هایی که جلوی راهتان از زمین بیرون می زنند رد شده و اهرم سمت چپ میدان کمبت را توسط زدن پی در پی دکمه ضرب در بکشید . مسیر تیغ ها را برگشته و اینک اهرم دیگر را در سمت چپ بکشید . البته این باید زمانی باشد که نگهبان پشت در سمت راست به نزدیک در رسیده باشد تا در به او اصابت کند و در جای خود بر زمین بماند . در غیر این صورت باید این کار را تکرار کنید .

مسیر سمت راست را ادامه داده و در انتها اهرم دیگر را نیز بکشید تا در سمت چپ میدان کمبت بازشود . اینبار نیز باید سر باز نگهبان را توسط در از پای در اورید . مسیر را طی کرده و وارد در شوید . در اینجا نیز مزدوران را به سمت قلاب وسط سالن پرتاب کنید و وارد در سمت چپ شوید . در اینجا مزدوران را از بین برده و دیوار کوتاه وسط راهرو را خراب کنید تا نشان کمبت طلایی ظاهر شود . سپس با پرتاب شهاب به ان دریافتش کنید . سمت چپ رفته یک زور ازمایی دیگر را باید روی سکویی که می بینید انجام دهید تا سکو را خرد و دری دیگر باز شود .

تمام مسیر را برگشته در جایی که در دمو دری با شنان قرمز را نشان داد بروید . غول این قسمت را از پای داورده و راه را برگردید تا به محل ذخیره بازی برسید . بازی را ذخیره کرده و اینبار وارد در با نوشته سبز شوید . در اینجا مزدوران را از پای دراورده و به جلو رفته وارد در رو به روشوید . مسیر را به راست طی کرده و وارد در شوید . سکو های معلق را طی کرده و وارد در سمت راست مسیر شوید . اینک در اتاقی هستید که پنکه ای اویزان از سقف می چرخد – وارد در سمت راست شوید . وارد قسمتی می شوید که تیغ هایی را چسبیده به سقف می بینید . در اینجا باید یکی از مزدوران را با زدن زیر چانه ( مثلث + R1 ) به سوی تیغ ها پرتاب کنید تا این تیغ ها به پایین بیفتد و بتوانید از طریق رفتن روی ان که اینک مثل سکو عمل می کند بالا بروید . پس از پریدن و رفتن لبه طاق – به بالا می روید و مسیر را به سمت چپ بروید و وارد در شوید . پس ازطی مسیر سمت چپ به محلی می رسید که پنکه ای بزرگ را زیر سکو یی معلق در هوا در حال چرخیدن می بینید . روی سکو رفته و مزدوران را روی پنکه بیندازید تا پنکه از حرکت باز ایستد . سپس با پریدن روی سکو لبه دیوار رو به رو را گرفته و از ان بالا بروید . مسیر بالکن را به سمت راست بروید تا به محلی برسید که با ایستادن روی نشان مخصوص خنجر از دست مجسمه ای در قسمت دیگر به زمین بیفتد .

تمام مسیر را برگشته و به محلی بروید که شمشیر از دست مجسمه به زمین افتاده . شمشیر را برداشته و با ان دو مزدوری را که وزنه هایی را که وزنه هایی را کنار دیوار بالای سر خود نگه داشته اند را از پای دراورید وزنه ها ازاد شده و مسیر باز می شود . وارد در شده و دمویی کوتاهی را نگاه کنید . سپس مبارزاتی را با مزدوران خواهید داشت و در جایی که نورانی است و پیغامی مبنی بر زدن ضربان قدرتی نشان داده می شود ضربه قدرتی بزنید تا نور از بین برود . راه را برگشته و به محل ذخیره ی بازی بروید . اینک مسیر جدیدی باز می شود . می توانید وارد ان مسیر شوید . واد شده و پس از دیدن دمو با Baraka رییس این قسمت مبارزه کنید . پس از اینکه او را یک بار با زیر چانه به سقف پرتاب کردید شمشیر هایی ازاد می شود و باید شمشیر ها را یکی پس از دیگری در بدنش فرو کنید . سپس اخرین کار زدن فاتالاتی است را انجام دهید تا بر او غلبه پیدا کند .

مسیر Wu Shi Academy نمودار می شود . وارد شوید و دوباره به اموزشگاه Wu Shi می روید .

در اموزشگاه Wu Shi به روی خانه چوبی رو به رو پریده و بالا رفته سپس روی دیوار قلعه جایی که اب جریان دارد مسیر اب را جلو بروید ( سمت راست ) از سکو بالا رفته و سمت دیگر پایین بیایید . مجسمه را خراب کرده و به جلو بروید . پایین پریده و به مجسمه ضربه بزنید . اینک قدرت راه رفتن روی دیوار صاف را با کمک R1 در یافت کرده اید . روی سکو کوچک رفته و به صورت اریب و با کمک R1 به سمت دیوار قلعه برگردید . مسیر را برگشته و دوباره به Soul Tombs بروید . از در دیگر خارج شده و بازی را ذخیره کنید . البته قبل از ان در soul Tombs روی سکو ی سمت چپ رفته و نشان کمبت را بگیرید .

از خروجی ( Exit ) خارج شده و به Portal بروید . در اینجا از سکو به پایین پریده و به سمت چپ رفته و از خروجی ( ابی رنگ ) خارج شده تا به محلی برسید که نشان کمبت را کف محوطه می بینید . روی دیوار نیز جای قرار گرفتن نشان کمبت طلایی را خواهید دید . سمت راست این نشان از دیوار داخل فرو رفتگی با کمک R1 از دیوار بالا رفته و لبه دیوار بالا رفته تا در قسنت بالاتر قرار بگیرید . مزدوران را بین برده تا مسیری در سمت چپ به نام Wasteland باز شود . به انجا رفته و بازی را ذخیره کنید . پس از مبارزات با دشمنان جدیدی از دیواری که سر مجسمه ها داخل ان قرار دارد بالا رفته و از بریدگی سمت راست پریده و از پل طنابی رد شوید . در بالا نشان کمبت را سمت چپ محوطه بگیرید .

به جایی که جلوی چار چوپ در پیغام می دهد که اجساد کشته ها را مسدود کرده اند بروید و با شمشیر را ه را باز کنید . پش از وار شدن به محوطه جدید در اینجا حوضچه ای میبینید که با پرتاب مزدوران به داخل ان رعد و برق انها را ازبین می برد . این کا را انجام داده و سپس جلو ی نشان کمبت رفته و حرکت شکستن سنگ را انجام بدهید و از همان دری که امدید دوباره باز گردید . اینک مسیر جدیدی باز می شود به انجا رفته و پس از دیدن دمو با Sub Zero مبارزه کنید . پس از مبارزه سوار قایق شده . و به محل جدیدی می روید . پس از پیاده شدن از قایق Sub Zero میرود و روی دیوار روبه رو یخ پرتاب می کند . روی یخ ها ضربات قدرتی بزنید تا دیوار خراب شده و وارد در شوید . در اینجا با مزدوران مبارزه کرده و ان ها را روی سیخ ها پرتاب کنید تا از بین بروند . سمت چپ دستگاه سیخ دار – از دیوار بالا رفته و سمت راست نشان قرمز گالری عکس را بگیرید و پس از برکشتن به سمت چپ دستگاه سیخ دار – در بالا وارد خروجی شوید . در اینجا نیز مبارزه ها را انجام دهید و در جایی مه Sub Zero روی دیوار یخ درست می کند توسط R1 به انطرف بریدگی بروید .

پس از دیدن دمو بازی را ذخیره کرده و وارد در روبه رو شده تا مبارزه ای را با غول چهار دست داشته باشید . پس از انجام مبارزه نشان کمبت را گرفته و از خروجی به محل ذخیره بازی برگرید . در اینجا به خروجی The Dead Poul بروید . مزدوران را با زیر چانه بر روی قلاب ها ی اویزان و اسید بیندازید .که نشان دیگر کمبت که دریافت قدرت جدید است سمت چپ صحنه ظاهر شود . ان را بگیرید . وارد مسیر جدید شده و توسط R1 و ضربدر از چوب ها گرفته و به مسیر سمت چپ بروید .

در اینجا نیز پس از انجام مبارزاتی باید به Netherrealm در بالاترین قسمت بروید . پس از ذخیره بازی از راه باریک و پلکانی مسیر را به جلو ادامه دهید . در طوا این مسیر مار پیچ باریک دمو هایی خواهید دید و مبارزاتی را انجام خواهید داد . در انتهای مسیر برای مبارزه با Scorpion وسط محوطه ایستاده و وقتی او به سمت شما قلاب پرتاب کرد شم R2 را بزنید تا او را از بالا به پایین بیاورد و با او مبارزه کنید .

پس از شکست دادن Scorpion مسیر را به جلو رفته و در قسمت بعد با اسکلت او نیز نبرد کرده و نشان کمبت را بگیرید . اینک مسیر را برگشته و پس از ذخیره بازی به Thev Portal برگردرید . در اینجا مسیر را به پایین امده و به The Foundry که اینک باز است بروید . پس از ذخیره ی بازی از سطح شیبدار سمت چپ صحنه بالا رفته تا صحنه ای ببینید . سپس به سمت چپ انتهای دالانی که وزنه هایی به پایین می افتد رفته و اهرم را بچرخانید . از تونل بیرون امده و وارد تونل سمت چپ محل ذخیره بازی شوید تا در انتها از حروجی بیرون بروید . در اینجا مواد مذاب همه جا را فرا خواهد گرفته . پس از عبور از مواد مذاب وارد دالان پایین سمت راست صحنه که در نقشه دو در را نشان می دهد شوید . در اینجا باید دشمنان را به درون اتشی که بالای ان دیگ اویزان است انداخته تا شعله اتش زیاد شده و دیگ به حرکت در اید . و دری را سمت راست صحنه باز کند . پس از باز شدن در وارد ان شوید و با Orochi Hellbeast و محافظانش مبارزه کنید . در پایان شما باید دو تن از محافظانش را بروی قلاب هایی که بر سقف اویزان است را بیندازید . سپس از دیوار سمت را ست بالا رفته و اهرم را در سمت راست بعد از حوضچه اتش به پایین بیاورید تا دیگ مذاب در بالا خالی شود . به سمت چپ بروید و قبل از حوضچه ی مذاب بعدی – جایی که داخل در گاه مانند سر در ان اتش روشن است دیوار را خراب کرده تا نشان کمبت طلایی ظاهر شود . با پرتاب شهاب ثاقب یا کلاه ان را بگیرید . به سمت چپ بروید و از حوضچه مذاب رد شده . و به بالای سکو رفته و از خروجی بیرون بروید . مبارزات را انجام داده و از خروجی دیگر بیرون بروید .اینک مسیری را که در بالای این منطقه باز شده است را می توانید وارد شوید . به انجا رفته و نشان کمبت را دروسط این منطقه بشکنید . اسلحه ای که ساخته می شود ( تبر طلایی ) بر داشته و دیوار رو به رو را خراب کرده و نشان گالری را بگیرید . اینک مسیر را به محل ذخیره ی بازی برگشته و از سطح شیبدار سمت چپ محل بالا رفته و به سمت راست بروید – جایی که دو کریستال بزرگ بر روی زمین به صورت استاده قرار دارند . با تبر کریستال ها را بشکنید و وارد مسیر جدید شوید . در اینجا با رئیس های بازی مبارزه کنید . مبارزات را انجام داده تا دموی اخر بازی را به تماشا بنشینید و این بازی را نیز به انتها رسانده باشید .

منبع [You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
 

راهنمای مورتال کمبت شاولین

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
طرفداران مورتال کامبتگالري :: بازی ها :: Mortal Kombat Shaolin Monks-
پرش به :  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Contact | Report an abuse | Forumotion.com
سايت طرفداران مورتال كامبت | سايت اصلي مورتال كامبت 2020